Bere Takanlar İçin Makyaj Önerileri

Makyaj için önemli şeylerden biri de başınıza taktığınız aksesuar biçimidir. Eğer kocaman gözlerinizi gizleyen bir şapka takıyorsanız ya da gözlerinize yakın bir bere kullanıyorsanız göz makyajınızı bu durumda çok yoğun tutmanıza gerek yok. Hafif bir göz makyajını dikkat çekici bir rujla tamamlamanız yeterli olacaktır.

Kullandığınız bere eğer ki yüz şeklinizi çok fazla ön plana çıkarıyorsa o zaman belirgin gözler ve doğal bir kontür sizi çok daha canlı ve güzel gösterecektir.

Stil her zaman tezat oluşturmak için önemli bir yer tutar. Eğer yumuşak hatlı, naif bir bere kullanıyorsanız vamp bir makyajla tezat oluşturabileceğiniz gibi, doğal tonlardan faydalanıp bereyi tamamlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra yokmuş gibi makyaj bu sene son derece trend oldu. Kış görünümünüzü yalnızca bir maskarayla ve belli belirsiz bir allıkla tamamlamanız sizi oldukça doğal ve güzel gösterecektir.

Çok soğuk memleketlerde kullanılan kürklü kadın kalpaklarından kullanıyorsanız eğer size dişiliğinizi gösterecek, kadınsı bir siyah eyeliner ile çerçevelenmiş, bordo bir rujla taçlandırılmış tarzda bir makyaj öneririz. Tamamen ten kusurlarınızı kapatmış olmayı ihmal etmeyin.

Sadece eğer kulaklarınızı korumak için peluş kulaklık takanlardansanız, gününüze ve kıyafetinize her türlü makyajı rahatça uyarlayabilirsiniz. Ancak tavsiyemiz mümkün olduğunca uçuk renklerden faydalanıp sevimli bir görünüm çizmenizden yana.Yorum Yapmak İster Misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.