Burçlara Göre Stiller Nelerdir?

 

Koç: Koç burcu kadını iddialıdır ve özenle kıyafet seçmeye dikkat eder. Özellikle sıra dışı olmayı sever. Aksesuar kullanmayı çok fazla tercih etmese de güneş gözlüğü ve saat vazgeçilmez parçalarıdır. Koç burcu kadını kırmızı rengi çok severken birçok zaman gömlek ve pantolon içinde görebilirsiniz. Canlı, parlak ve klasikten uzak parçaları tercih etmelidir.

Boğa: Her zaman boğa kadını zarif ve bakımlı olmaya itina gösterir. Onlar için her zaman dış görünüş önemlidir. Pek takı kullanmayı sevdikleri söylenemez. İmitasyon takının hele ki yanından bile geçmezler. Boğa kadını yeşil ve yeşilin tonlarını güzel taşırken boğa kadını casual ağırlıklı giyinmeyi sever.

İkizler: Anlık değişimler ikizler kadınının tarzında görülebilir. Maskülen tarza bürünen ikizler burcu kadını bir diğer gün romantik olabilir. ikizler kadını rahat olmayı sever ve jean’li kombiler oldukça yakışacaktır. Mor ve mor tonları da ikizlerin favori renkleridir.

Yengeç: Yengeç kadınları hassas ve romantik oluşları ile bilinir ve giyimlerinde de bunu hissettirirler. İnce uçuşan etekler, şapkalar, sıkça yengeç kadının kullandığı parçalardandır. Dantel detaylı zarafeti çağrıştıran üstler ve şık gömlekler yengece oldukça yakışır. Kadınsılığı vurgulayan, klasik ve şık elbiseler içinde oldukça mutlu olacaklardır.

Aslan: Aslan kadını lüks ve ihtişamın düşkünüdür, yakındna trendleri takip eder, giyim konusunda modaya meraklı bir kişilik olarak kendini giyime para harcamaktan alıkoyamaz. Aslanın rengi sarı ve güneş tonlarıdır. Pırlanta, elmas gibi ışıltılı takıları da aynı zamanda severler.

Başak: Başak kadını klasik tarzı ile bilinir ve rahat oluşuyla ön plandadır, her zaman şıktır. Aksesuarı genellikle kullanmaz ancak büyük çantalara özel bir ilgisi vardır. Mavi ve mavinin tonları başak kadınına yakışan renklerdir.

Terazi: Yakından modayı takip eden terazi kadını naif ve seçicidir. Aksesuar kullanmayı da oldukça severler. Dantel ve güzide parçalara romantizm tutkunu olarak ilgi duyan terazi kadının favori rengi ise yeşilin pastel tonlarıdır.

Akrep: Tüm bakışları tarzı ile üzerine toplayan Akrep kadını, tam vücuduna oturan kıyafetleri tercih eder. Çizgili kıyafetler ve lacivert tonlar gizemli ve dinamik olan akrep kadınına oldukça yakışır.

Yay: Yay kadınları sportif ve rahatına düşkündür. Genelde jean giymeyi severler. Turkuaz yay kadınının favori rengidir. Ondan fazla kırpılmış jeanleri ve desenleri üstleri seven yoktur.

Oğlak: Oğlak burcu kadını sade ve rahat bir stile sahiptir ve bir gömlek onların vazgeçilmez parçasıdır. Onun için doğru bir tercih uzun paltolar ve rengârenk şallardır. Oğlak burcu pastel ve tonlarını severken Vintage parçalara da özel bir ilgisi vardır. Vazgeçilmezleri arasında şık bir saat ve yuvarlak burun bir ayakkabı vardır. Oğlak kadınları aile kavramına büyük önem verirken aile yadigârı takılar onlar için de oldukça önemlidir.

Kova: Kova kadını modayı yakından takip eder, zevkine ve içgüdüsüne dayanarak kendi stilini kendi yaratır. Rahat ve modern giyimi ile ön plana çıkan kova burcu kadınına buz mavisi ve gök mavisi çok yakışacaktır.

Balık: Balık burcu hassas ve duygusaldır. Kıyafetlerine de hayal dünyasını yansıtır. Her zaman aksesuarları da iddialı seçimlerden yanadır. Su yeşili ve su mavisi gibi narinliği simgeleyen renkler onun rengidir.Yorum Yapmak İster Misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.