İnternetten büyük beden kıyafet almanın mahzurları var mı? Denemeden büyük beden kıyafet alınır mı? Büyük Beden Alışveriş Siteleri Listesi

İnternetten alışveriş yapmaya büyük bedene sahip, iri kemikli ve gürbüz bayanlar çekinirler. Netten bu anlamda alışveriş yapmak pek kolay değildir. Kıyafetlerinizi kendi zevkinize uygun seçmek, ayakkabı satın almak için öncelikle insan eline almak ve ağırlığını hissetmek ister. Yüzünüze bir gözlüğü taktığınızda bile nasıl duracağını merak edersiniz. Bir alışveriş sitesinde internette görüp de beğendiğiniz gözlüğü taksanız seksi mi duracak yoksa kemancı gibi mi olacaksınız bilemezsiniz.

Almanya’dan gelenlerin eskiden elinde kataloglar olurdu içinde de envai çeşit ürünler. Koltuk takımlarından, çamaşır mandallarına kadar ne arasanız vardı. Katalogda onlarca markanın yüzlerce ürünü yer alırdı. Her birinin fotoğrafının altında açıklamaları da bulunurdu. Bakıp bakıp acaba sorusuyla beklerdik. Katalogdan seçerek o zamanlar sipariş veren arkadaşlarımız olurdu. Şimdi de büyük beden kıyafetleri internetten seçenler var. Zaten birçok güvenilir alış veriş sitesinin bu kıyafeti aldıktan sonra belli bir iade süreci ile geri kabul ettiğini biliyoruz. Büyük beden kıyafet alırken bu bağlamda güvenilir bir site ise alıp, sorun olduğunda da geri iade etmek mümkün olmalı.

Sanıldığı kadar da büyük bedenli kişilerin kıyafet seçmesi zor değildir. Ancak trend kıyafetleri büyük bedenli insanların bulması zor olabilir. Trend kıyafetlere özenmek yerine bunun yerine kendinize yakışanı seçmelisiniz. Büyük beden kendinize uygun kıyafetleri seçerken zayıf gösteren ve içerisinde kendinizi iyi hissedeceğiniz ve görselliğinden memnun kalacağınız kıyafetleri seçmelisiniz.

Büyük Beden Alışveriş Siteleri Listesi

Mesela büyük beden kıyafetler için Bonprix adlı alışveriş sitesinde yer alıyor. Bunun yanı sıra tikokupon sitesinin Bonprix indirim kodu sayfasındaki kuponlarla da ek bir indirimle sipariş verilebiliyor. Alışverişi yapmadan evvel takip etmek ve alışverişi kuponla tamamlamak mümkündür. Görülen yorumlardan da anlaşılıyor ki Bonprix’den alış veriş yapanlar gayet memnunlar. Büyük beden kıyafetlerin yanında ayakkabı, aksesuar ve özellikle jean modelleri de cazip görünüyor.

Büyük beden kıyafet satan internet sitelerinden birisi de Modanisa.  Modanisa.com adresinde büyük beden için geniş bir kategori ayrılmış durumda. Sitede büyük beden elbiseler, büyük beden takımlar, abiyeler, tunikler, yelekler, hırkalar, ceketler, pantolonlar, etekler, pardesü ve feraceler bulabilirsiniz.

Faik Sönmez, web sitesiyle büyük beden kıyafet satan alışveriş siteleri arasında yer alıyor. Mutluluğun bedeni yol sloganına uygun şekilde, bayanlar için 700 farklı modeli aşan bir kolaksiyon sunuyor. Faik Sönmez web sitesinin ücretsiz değişim ve iade hakkını sunduğunu da belirtelim (iade ve değişim şartlarını web sitesinden kendiniz okumanızda fayda var).

Büyük beden alışveriş sitelerinden bir diğeri de Bedrin.  Yurt genelinde 14 mağazasıyla hizmet veren Bedrin markası, internetten alışveriş için websitesinden de satış yapan bir büyük beden markası…Yorum Yapmak İster Misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.