Kakül genç gösterir mi? Kahkül kestirmek ve genç görünmek hakkında bir şeyler demek istiyoruz. Saçlarınızdan değişime başlayın ve emin olun kakül kestirin 5 yıl gençleşeceksiniz!

Saçlarınız eğer çok kıvırcık değil ya da ters yöne saçınızda ayrılan inatçı saçlarınız yoksa kuaförünüze hemen gidip saçlarınıza kakül kestirebilirsiniz. Kakül böyle bir durumda hiçbir işe yaramaz. Çünkü onlarla sürekli savaşmak zorunda kalırsınız.

Ancak kastımız eski kakül modelleri değil, genç ve modern kaküllerdir. Kaküllerin kalın, uzun, düz olması en iyisini elde etmek için gereklidir ya da rast gele kesilen yan kakül modellerini tercih edebilirsiniz.

Sizi olduğunuzdan, çok milimetrik olması daha iyi göstermez ya da çok kısa olması ya da alnınızın yarısına kadar bile gelmemesi… daima kaküller modern olmalıdır, çağ dışında kalmamalıdır. En az 3-4 ayda bir kuaförünüze kaküllerinizi şekillendirin. Kendim keserim diye makası alıp düşünmektense kendinizi uzman ellere bırakın.

Kakül Peruk: Birçok zahmetten sizi kurtarır. Böyle bir seçimle saçınızı kakül kestirmeyip, saçlarınızda beyazlarınız çıktığı an kullanıp bakımlı görünebilirsiniz. Kakül siz de daha dinç ve genç bir görünüm yaratacaktır.

Daima Saçlarda Değişim Başlar: Neredeyse her çeşit saç şeklini belirli bir yaşa geldiyseniz denemişsinizdir ve kendinize yakışanı bulmuşsunuzdur. Eğer çılgın tecrübelerinizi sonlandırdıysanız kendi stilinizi koruyabilirsiniz.

Saç şekillerini liseden beri değiştirmemiş akrabalarınız ya da arkadaşlarınız mı var? Gençlik yıllarınızdan hala kalma düz, uzun, ortadan ayrık saçları eğer savunuyorsanız sadece bu sizin şu anki yaşınızı vurgulamaya yarar. Stiliniz de yüzünüz de değişir, kâküllerinizin kalınlığını bu nedenle inceltebilirsiniz.

Stilinizi Değiştirme Zamanı Değil Mi?

Heyecanlanmaya saç stiliniz ile ihtiyacınız var. Saçınıza inanın yatırım yapmaya değer. Saç stilinizin eskidiğine karar verdiyseniz ve onu yenilemek istiyorsanız, eski kuaförünüzü bırakmanın zamanı gelmiştir.

Çok uzun süredir eğer kuaförünüz değişmediyse, saçlarınız ancak her gittiğinizde bir önceki versiyonun bir tık daha iyileşmiş halidir. Belli bir stilinizin olmadığını birileri söylüyorsa, harekete geçin. Herkes yaşam şeklinin, vücut ölçüsünün, saçlarının ve yüzünün doğru yanlarını yansıtacak farklı bir versiyona sahip olabilir. saçlarınızın eğer daha iyi görünmesini istiyorsanız, bunun için birçok ürün kullanmanız gerekiyorsa bu doğru bir kesim değildir.Yorum Yapmak İster Misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.