Pötikare Modası

 

Geçmişi özleyenlere müjde! Pötikare, eski masa örtüleri, bebek kıyafetleri ve rodeo gömleklerin vazgeçilmez desenidir, yeniden bu sezon da yükseliştedir. Bu desen hafif retro bir havaya sahiptir, kloş eteklerden pantolonlara çantalara kadar birçok parçada karşımıza çıkıyor.

Fırfırlı, lolitayı çağrıştıran detaylardan çocukluğunuza dönme niyetinde değilseniz kaçının. Sade kesimli modellerden yana tercihinizi kullanın.

Bu sene siyah beyaz pötikareli sigaret pantolonlar oldukça modadır. Düz basic bir bluzle bu pantolonları giyip sade bir babetle tamamlayın. Biraz kombine canlılık katmak için minik renkli çantaları tercih edebilirsiniz.

Kloş eteklere pötikare deseni ayrı bir yakışıyor. Casual gömleklerle romantik bir havası olan kloş etekleri kombinleyerek şık ve sevimli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tarzınıza göre midi pötikareli etekleri ister kısa üstlerle, ister basic tişörtle kombinleyin. Daha seksi bir görünümü kısa üstlerle elde ederken, kloş etekle basic bir tişörtün romantik havasını sporlaştırabilirsiniz. Kırmızı sivri burun bir topuklu ayakkabıdan iddialı bir görünüm için şaşmayın.

Stiline sevimli bir hava katmak isteyenler için pötikareli şortlar ideal bir parçadır. Beyaz bir gömlekle pötikareli mini şortları giyerek hoş bir kombin yakalayabilirsiniz. ufak bir düğümü gömleğin ucuna atarak görünümünüze daha cool ve spor bir hava katabilirsiniz. Kombininizi, baharı anımsatan cıvıl cıvıl çantalarla renklendirin.

Pötikareli gömlekler bu desende öne çıkan bir diğer parçadır. Kot şortlarla küçük kare desenli gömlekler harika bir uyum yakalıyor. Bebe mavisi pötikareli bir gömlekle boyfriend tarzı yırtık şortunuzu giyerek iç açıcı bir kombin yapabilirsiniz. Bu sezon siyah beyaz pötikareli gömlekler de oldukça revaçtadır. Pötikareli gömleğinizle yüksek bel denim şortunuzu giyip stil ve cool sahibi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Aksesuarlarla tek bir parçayı hareketlendirerek son derece havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz. şık bir çanta, sevimli bir stiletto ya da pötikareli şeritli hasır bir şapkadan bunun için destek alın.

Yaz kombinleri için pötikareli elbiseler ise biçilmiş bir kaftandır. Belden robalı, kareli elbiselerle cool ve seksi bir havaya girebilirsiniz. İhtiyacınız olan bunun için yüksek topuklu bantlı bir ayakkabı ile şık bir çantadır.

 Yorum Yapmak İster Misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.